Звіт УСЗН за 02 – 06 жовтня 2023 року

Дата: 08.10.2023 12:00
Кількість переглядів: 76

За період з 02 по 06 жовтня мешканці Рубіжанської територіальної громади отримали 367 наборів з продуктами харчування та 29 наборів з гігієнічними засобами в гуманітарних хабах "Луганщина моя". 
 
Спеціалістами УСЗН продовжено роботу по налагодженню зв'язків з благодійними організаціями і фондами для надання додаткової допомоги мешканцям Рубіжанської територіальної громади. Направлені звернення до Благодійних фондів: "Allies of the World" (Фонд Союзників Світу), "Допомога.АЕТ", "Rise of Ukraine", "Україна мрій", "Янголи Донбасу".

За звітний період 28 мешканцям Рубіжанської територіальної громади надана допомога в оформленні документів для отримання грошової допомоги від Благодійної організації "АДРА Україна". 
Протягом тижня спеціалісти управління надали допомогу 162 громадянам в оформленні документів для отримання грошової допомоги відповідно до Програми надання одноразової грошової допомоги населенню Рубіжанської міської територіальної громади. 

За звітний період надано 484 послуги консультування і інформування мешканцям громади, які наразі є ВПО, з питання отримання соціальних виплат та гуманітарної допомоги, надано допомогу в реєстрації в формах, відкритих благодійними фондами, для отримання гуманітарної допомоги, в налагодженні зв'язків з органами соціального захисту за місцем тимчасового перебування.

Відповідно до рішень, прийнятих Комісією з надання одноразової грошової допомоги мешканцям Рубіжанської територіальної громади, 53 особи отримали допомогу на оздоровлення/ відпочинок/ реабілітацію дітей на загальну суму 530 тис. грн. та 11 осіб, які потребують лікування, отримали допомогу на загальну суму 63 тис. грн. 

04.10.2023 проведено чергове засідання Комісії з надання одноразової грошової допомоги мешканцям Рубіжанської територіальної громади, на якому прийнято рішення про надання допомоги на оздоровлення/ відпочинок/ реабілітацію дітей 36 особам на загальну суму 360 тис. грн., 15 особам, які потребують лікування, на загальну суму 84 тис. грн. та 1 члену сім'ї загиблого Захисника України 10 тис. грн.

Протягом тижня спеціалісти управління прийняли участь у засіданні Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод внутрішньо переміщених осіб під головуванням Віце-прем'єр-міністра України - Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Верещук І.А.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора