Звіт УСЗН за 09 – 13 жовтня 2023 року

Дата: 15.10.2023 13:30
Кількість переглядів: 69

Фото без опису

За період з 09 по 13 жовтня мешканці Рубіжанської територіальної громади отримали 368 наборів з продуктами харчування та 16 наборів з гігієнічними засобами в гуманітарних хабах "Луганщина моя". Від Благодійної організації "Джерело життя" 166 внутрішньо переміщених осіб Рубіжанської територіальної громади, які тимчасово мешкають в Черкаській області, отримали продуктові набори.
 
Спеціалістами УСЗН продовжено роботу по налагодженню зв'язків з благодійними організаціями і фондами для надання додаткової допомоги мешканцям Рубіжанської територіальної громади. Направлені звернення до Благодійних фондів: «Never give up», «Олімпік», «ДоброLife», «Смілива», Міжнародних благодійних фондів: «Розвиток Нашого Міста», «КРОК З НАДІЄЮ», «Україна відкрите серце» та громадських організацій: «Спілка Волонтерів «Patriot UA», «Дівчата».

За звітний період 40 мешканцям Рубіжанської територіальної громади надана допомога в оформленні документів для отримання грошової допомоги від Благодійної організації "АДРА Україна". 
Протягом тижня спеціалісти управління надали допомогу 119 громадянам в оформленні документів для отримання грошової допомоги відповідно до Програми надання одноразової грошової допомоги населенню Рубіжанської міської територіальної громади. 

За звітний період надано 463 послуги консультування і інформування мешканцям громади, які наразі є ВПО, з питання отримання соціальних виплат та гуманітарної допомоги, надано допомогу в реєстрації в формах, відкритих благодійними фондами, для отримання гуманітарної допомоги, в налагодженні зв'язків з органами соціального захисту за місцем тимчасового перебування.

Протягом тижня спеціалісти управління прийняли участь в нараді Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації щодо підключення до Єдиної інформаційної системи соціальної сфери та використання її функціоналу, в тренінгу Українського жіночого фонду: "Моніторинг і оцінка обласних планів дій 1325 в Луганській області", в онлайн заході Луганської обласної державної адміністрації, присвяченому Дню ментального здоров'я, засіданні Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод внутрішньо переміщених осіб під головуванням Віце-прем'єр-міністра України - Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Верещук І.А.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора