Сімейний лікар є першим, а часто єдиним лікарем, який спілкується з пацієнтами

Дата: 16.10.2023 11:30
Кількість переглядів: 68

Фото без опису

У гуманітарному штабі Рубіжанської міської військової адміністрації, що у місті Вінниця по вулиці Максимовича 45-Б, для надання медичної допомоги вимушеним переселенцям з понеділка по п’ятницю продовжують працювати лікар загальної практики – сімейний лікар та сестри медичні комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Рубіжанської міської військової адміністрації.

За минулий тиждень з 09.10.2023 по 13.10.2023 сімейний лікар та медичні сестри первинки надали безкоштовні послуги за «Програмою медичних гарантій» 95 внутрішньо переселеним особам Луганщини та всім тим, хто звернувся за допомогою.

Амбулаторний прийом проведено 45 переселенцям, отримали консультації онлайн (по телефону, у месенджерах Viber та Telegram) 50 осіб, оглянуто на візуальні форми раку 39 чоловік, направлено до “вузьких” спеціалістів 34 пацієнта, направлено на лабораторні та функціональні обстеження 23 людини, скеровані на профілактичні щеплення 18 осіб, вимір артеріального тиску проведено 67 переселенцям.

Рубіжанські медики регулярно проводять консультування пацієнтів щодо профілактики та відмови від куріння. За минулий тиждень 20 людей прислухалися до порад сімейного лікаря та медичних сестер і впевнено почали крокувати до своєї мети.

Надається психологічна підтримка відвідувачам хабу та ведеться робота з пацієнтами з найпоширенішими психічними розладами. За бажанням з переселенцями проводяться індивідуальні профілактичні бесіди на різні теми. А 11.10.2023 відбулася групова бесіда з відвідувачами хабу: “Здоровʼя кісток і суглобів. Корисні поради для збереження мобільності суглобів та нормальної мінералізації кісток”.

Довідки та спілкування з сімейним лікарем за тел.+380632689044.

Профілактуйте хвороби, своєчасно лікуйтеся і бережіть себе, щоб разом відсвяткувати ПЕРЕМОГУ України!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора