«Армійська англійська»

Дата: 17.10.2023 10:00
Кількість переглядів: 66

Фото без опису

Соціальний проєкт ENG for UARMY запустив YouTube-канал «Армійська англійська» для українських військових із навчання військової англійської відповідно до мовних стандартів НАТО (STANAG 6001). Проєкт створено групою волонтерів на чолі з викладачкою Оленою Чекрижовою та підтримано Посольством США в Україні.

ENG for UARMY покликаний навчити захисників України англійської мови, а саме армійської англійської, що допоможе підвищити професійний рівень знань і відповідність міжнародним стандартам офіцерів та особового складу ЗСУ, а також швидше опановувати нові види західного озброєння та військову й тактичну підготовку завдяки безпосередній комунікації з іноземними інструкторами, передавати власний бойовий досвід і знання, брати участь у місіях за кордоном.

Курс “Армійська англійська” розроблено з урахуванням потреб і пріоритетів військових, та перевірених особисто на практиці найефективніших методів, прийомів, засобів та форм їхнього навчання.

Важливість вивчення англійської мови зумовлена неминучою інтеграцією ЗСУ до НАТО. Тож цей проєкт надає суттєву підтримку військовим, які прагнуть розвиватися і бути сучасними: опановувати інструкції до нових зразків іноземної зброї, спілкуватися з інструкторами з країн Альянсу, навчатися на полігонах за кордоном. Окрім того, до Верховної Ради подано законопроєкт № 9432 про надання англійській мові статусу міжнародної, тому зовсім
скоро вона стане другою мовою спілкування в українських збройних силах, тож питання мовної підготовки військовослужбовців матиме не рекомендаційний характер, а законодавчо закріплений.

Відеоуроки зі спеціалізованою військовою лексикою, граматикою, а також порадами щодо вивчення мови регулярно виходять на YouTube-каналі «Армійська англійська»: https://www.youtube.com/@engforuarmy

З усіх питань, які у вас можуть виникнути щодо цього проєкту, просимо звертатися до представниці ENG for UARMY Бойченко Юлії (+38 066 340 80 51) або безпосередньо до засновниці проєкту Чекрижової Олени (olena.chekryzhova@gmail.com, тел.: +38 050 607 21 86).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора