Тиждень медійної та інформаційної грамотності

Дата: 26.10.2023 13:00
Кількість переглядів: 125

Спеціалісти відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської військової адміністрації та керівники комунальних закладів «Рубіжанська публічна бібліотека», Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв, «Міський музей», Дитячо-юнацька спортивна школа № 1 25 жовтня 2023 року взяли участь у національному тесті з медійної та інформаційної грамотності в цифровому просторі.

Щороку в світі відзначають Глобальний тиждень медійної та інформаційної грамотності, співорганізаторами якого цього року виступають ЮНЕСКО та уряд Хашимітського Королівства Йорданія. Активності, присвячені Глобальному тижню медійної грамотності, координуються Міністерством культури та інформаційної політики України через національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр».

Рубіжанські учасники тесту відмітили, що показали кращі, в порівнянні з минулим роком, результати та  планують і надалі вивчати медіаграмотність заради втілення її принципів та засад в українському суспільстві. На наступний рік вони поставили собі за мету  отримаюти звання «Гуру медіаграмотності».
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора