У КЗДО №9 «Дельфін» було проведено заняття з патріотичного виховання для дітей
В 2023-2024 навчальному році в Рубіжанській міській громаді працює 4 заклади дошкільної освіти, які здійснюють навчання за дистанційною формою.
Одним з провідних і актуальних на сьогодні напрямків в роботі закладів освіти є національно-патріотичне виховання.
10 листопада у КЗДО №9 «Дельфін» (директор Дейнега А.А.) було проведено заняття з патріотичного виховання для дітей старшої групи (13 дітей) на тему «Обереги та символи України».
Вихователь Цикало М. Л. розповіла вихованцям про державні та народні символи України, легенди їх створення. Познайомила з історією виникнення вишиванок та рушників, символами та значеннями, які на них зображені. Діти вивчили приказки та прислів’я про вербу і калину. Під час динамічної паузи під українську пісню «Ой, є в лісі калина» діти виконали руханку.
Заняття, як завжди, пройшло дуже активно та емоційно. Поруч з дітьми постійно присутні батьки, які допомагають.