Освіта – це про майбутнє нашої країни

Дата: 14.11.2023 11:30
Кількість переглядів: 100

13 листопада відбувся запланований у рамках підвищення кваліфікації відкритий урок за темою «Розвиток музичних здібностей на начальному етапі навчання учнів-піаністів», який провела викладач по класу фортепіано Рубіжанської міської дитячої школи мистецтв Вікторія Зеленська. Організатором заходу став Луганський центр навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва.

До відкритого заняття було долучено дві учениці класу, які виконували різного роду завдання та показували свої музичні здібності.

Викладач розповіла, що є основними завданнями музичного виховання та за якими параметрами проводиться діагностика музичних здібностей.

Захід відбувся на високому професійному рівні: зміст лекції пані Вікторії був дуже цікавим та пізнавальним як для піаністів, так і для викладачів інших направлень інструментального мистецтва. 

Цей урок ще раз доводить, що навіть в умовах війни, комунальний заклад «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» здійснює активну популяризацію своїх послуг через загальні та специфічні форми діяльності, продовжує навчальний процес у дистанційному форматі. Викладачі підвищують свою професійну майстерність, беруть участь у всеукраїнських та міжнародних мистецьких конкурсах та фестивалях, проводять відкриті уроки та лекції, надають учням якісні освітні послуги. 

Сьогодні, як ніколи раніше, зрозуміло, що освіта – це не лише про теперішнє, а ще й про майбутнє нашої країни.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора