Звіт УСЗН за 13 – 17 листопада 2023 року

Дата: 19.11.2023 14:30
Кількість переглядів: 64

За період з 13 по 17 листопада мешканці Рубіжанської територіальної громади отримали 515 наборів з продуктами харчування в гуманітарних хабах "Луганщина моя". 
 
Спеціалістами УСЗН продовжено роботу по налагодженню зв'язків з благодійними організаціями і фондами для надання додаткової допомоги мешканцям Рубіжанської територіальної громади. Направлені звернення до благодійних організацій: Міжнародний БФ "Руки друзів", БФ "From Heart", БО "Спасибі", ГО "Відповідальні громадяни".

За звітний період 24 мешканцям Рубіжанської територіальної громади надана допомога в оформленні документів для отримання грошової допомоги від Благодійної організації "АДРА Україна". 

Протягом тижня спеціалісти управління надали допомогу 118 громадянам в оформленні документів для отримання грошової допомоги відповідно до Програми надання одноразової грошової допомоги населенню Рубіжанської міської територіальної громади. 

За звітний період надано 641 послугу консультування і інформування мешканцям громади, які наразі є ВПО, з питання отримання соціальних виплат та гуманітарної допомоги, надано допомогу в реєстрації в формах, відкритих благодійними фондами, для отримання гуманітарної допомоги, в налагодженні зв'язків з органами соціального захисту за місцем тимчасового перебування.

16 листопада проведені засідання комісій з надання одноразової грошової допомоги мешканцям громади:
- на засіданні комісії з надання грошової допомоги Захисникам і Захисницям України прийнято рішення про надання допомоги 34 особам на загальну суму 1020 тис. грн.;
- на засіданні комісії з надання одноразової грошової допомоги мешканцям Рубіжанської територіальної громади, які опинилися в складних життєвих обставинах, прийнято рішення про надання допомоги на оздоровлення і відпочинок дітей 33 особам на загальну суму 330 тис. грн. та 25 особам, які потребують лікування на загальну суму 150 тис. грн.

Протягом тижня спеціалісти управління прийняли участь у робочій нараді під головуванням заступника голови Луганської облдержадміністрації з соціальних та гуманітарних питань Катерини Безгинської щодо підготовки заходів до Дня Святого Миколая, в черговому засіданні Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод внутрішньо переміщених осіб під головуванням Віце-прем'єр-міністра України - Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Верещук І.А. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора