Опитування щодо ефективності молодіжної політики

Дата: 29.11.2023 12:30
Кількість переглядів: 84

Фото без опису

Комітет Верховної Ради України з питань молоді і спорту планує розглянути у порядку контролю питання щодо аналізу практики застосування Закону України «Про основні засади молодіжної політики» № 1414-IX від 27 квітня 2023 року. Аналіз буде проведено відповідно до методики постзаконодавчого контролю (post-legislative scrutiny), що застосовується багатьма парламентами країн світу та яку можливо адаптувати до української системи парламентського контролю.

Для проведення комплексного аналізу Комітету необхідно зібрати інформацію і доказову базу, які дозволять оцінити ефективність норм Закону. До процесу опитування запрошуються три категорії суб’єктів, які володіють відповідними знаннями, професійною компетентністю чи досвідом:

- фізичні особи, віком від 14 до 35 років;
- суб’єкти молодіжної роботи (молодіжні та дитячі громадські об’єднання, інші громадські об’єднання, молодіжні ради, органи (організації) учнівського та студентського самоврядування, молодіжні центри, молодіжні працівники, радники з питань молоді, благодійні організації, неформальні молодіжні об’єднання);
- місцеві державні адміністрації та органи місцевого самоврядування в межах своїх повноважень.

Відповідаючи на запитання, запропоновані Комітетом, вищезазначені суб’єкти матимуть змогу поділитись своїм досвідом і висловити свою думку, що допоможе Комітету краще з’ясувати, які норми Закону є ефективними, а які потребують удосконалення.

Для надання відповіді на запит необхідно заповнити відповідну Google форму, розроблену індивідуально під окремий суб’єкт опитування, за наступним посиланням:

- для фізичних осіб, віком від 14 до 35 років – https://forms.gle/cF9k9Hgu1vxAYXKb7;
- для суб’єктів молодіжної роботи – https://forms.gle/YMR1YsMT7qhJQs3v6;
- для місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування – https://forms.gle/gWGxCMMQMNWguksc6.

Участь у опитуванні є анонімною.

Опитування буде проводитись до 31 грудня 2023 року включно.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора