Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів
З жовтня в закладах загальної середньої освіти України традиційно проводяться Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів. У зв’язку з окупацією учні Рубіжанської міської територіальної громади вже другий рік беруть участь у цих інтелектуальних змаганнях онлайн.
У І (шкільному) етапі олімпіад змагалися 942 здобувачі освіти 6-11 класів п’яти ЗЗСО громади. Для участі у ІІ (міському) етапі олімпіад заявлено 190 учнів, переможців та призерів І етапу, від всіх закладів освіти з 13 предметів.
25 та 26 листопада 2023 року стартував ІІ (міський) етап. В олімпіадах з української мови та літератури, фізики, історії взяли участь 48 учнів 7-11 класів, 10 з яких стали переможцями та призерами і готуються тепер до участі в ІІІ (обласному) етапі.
Бажаємо учням та їх наставникам успіхів!