Цілорічне оздоровлення дітей Луганщини у санаторії “Прикарпатський”

Дата: 04.12.2023 17:00
Кількість переглядів: 95

За ініціативи та під керівництвом Луганської обласної військової адміністрації з серпня 2023 року було організоване і профінансоване санаторно-курортне лікування дітей Луганської області у Дитячому спеціалізованому (спеціальному) клінічному санаторії «Прикарпатський» МОЗ України в місті Яремче Івано-Франківської області.

Медичними працівниками закладів охорони здоров’я первинного рівня Луганщини була проведена велика робота з виявлення дітей, яким за станом здоров’я показано оздоровлення в даному санаторії, роз’яснювальна, методична і організаційна робота по своєчасному оформленню документів та направленню дітей в санаторій з урахуванням сімейних обставин і побажань батьків.

З серпня по 1 грудня 2023 року було оздоровлено 74 дитини із 15 територіальних громад Луганської області. Особливо приємно відмітити, що найбільших успіхів в цій важливій роботі було досягнуто в Рубіжанській територіальній громаді. Адміністрацією, лікарями та медичними сестрами КНП “ЦПМСД” Рубіжанської військової адміністрації було проведено величезну і кропітку роботу з організації направлення дітей, і як результат - за звітний період оздоровлено 27 дітей. Це третина від загальної кількості оздоровлених з Луганської області.

Але зупинятися на досягнутих успіхах не треба. Процес оздоровлення дітей триватиме і далі, у 2024 році. Медичні працівники продовжують виявляти дітей, які за станом здоров’я потребують санаторно-курортного лікування. 

Якщо батьки бажають оздоровити свою дитину - їм треба зателефонувати педіатру або сімейному лікарю КНП “ЦПМСД” Рубіжанської військової адміністрації. Санаторій “Прикарпатський” працює цілорічно без відриву дітей від навчання.

Попри війну і пов’язані з нею негаразди діти мають право на здоров’я! « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора