Гордість нації

Дата: 08.12.2023 09:30
Кількість переглядів: 53

6 грудня відзначається День Збройних сил України. Це державне свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності й цілісності України. Це свято є символом справжньої мужності, героїзму й відваги. 

Учні та вчителі Рубіжанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №10 висловлюють щиру подяку кожному захиснику, який боронить нашу землю! Ми вдячні кожному полеглому воїну, який віддав своє життя заради вільної України! До дня Збройних Сил України у закладі в кожному класі пройшли інформаційні хвилини «Уклін всім, хто край свій боронить», для учнів початкових класів – години спілкування «Зростаємо мужніми», вікторини «Слава ЗСУ», на уроках історії України проведений круглий стіл «Збройні сили України: історія та сучасність», на уроках мистецтва діти малювали вітальні листівки «Наше військо – наша гордість», а на виховних годинах для здобувачів освіти 5-9 класів «Збройні сили України — слава, гордість, міць країни!», «Свято доблесті та мужності», «Історія створення Збройних сил України» школярі дізналися про традиції українського війська, що беруть початок ще з часів Київської Русі та Запорозької Січі, про подвиги українських захисників, здійснені в роки війни та у мирний час.

Відеоматеріал: https://www.youtube.com/watch?v=MkcD-mnU3CQ

Педагоги та учні Рубіжанської гімназії №1 підготували відеопривітання нашим захисникам, висловивши їм безмежну вдячність і побажання повернутися додому цілими і неушкодженими, принести із собою МИР і ПЕРЕМОГУ!

До відзначення Дня Збройний сил України приєдналися й учні Рубіжанської ЗШ І-ІІІ ступенів №3. Напередодні свята учні взяли участь у створення вітального відео «Місія добра: привітання від маленьких Миколайчиків». Діти щиро вітали бійців з професійним святом, передали відеопривітання з Днем святого Миколая, який цогоріч теж відзначається 6 грудня, побажали сил, терпіння, здоров’я та якнайшвидшої перемоги. Класні керівники 1-9 класів провели уроки мужності «Слава незламним ЗСУ», інформаційні хвилинки «Непереможна Україна», квести «Допоможіть ЗСУ прогнати орду».

У Рубіжанському ліцеї класні керівники провели тематичні години спілкування, щоб сформувати в учнів почуття гордості на кращих прикладах мужності й звитяги, виявлених нинішніми захисниками. Лідери Дитячої організації ліцею разом із педагогом-організатором Кашубою І.Л. підготували літературно-музичну композицію для учнів 7-9 класів. Діти вшанували доблесних військових, які сміливо й непохитно захищають Україну від окупантів. Діти переглянули відеофільм «Вітаємо героїв», який активісти класів створили самостійно. Учителі та учні Рубіжанського ліцею пишаються своїм військом. 

Шановні воїни і ветерани, щиро вітаємо вас із Днем Збройних сил України! Нехай Господь береже кожного українського воїна. 

Слава Збройним Силам України! 
Слава Україні! Слава Героям!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора