Звіт УСЗН за 04 – 08 грудня 2023 року

Дата: 10.12.2023 11:30
Кількість переглядів: 51

Фото без опису

За період з 04 по 08 грудня мешканці Рубіжанської територіальної громади отримали 350 наборів з продуктами харчування в гуманітарних хабах "Луганщина моя". 

Спеціалістами УСЗН продовжено роботу по налагодженню зв'язків з благодійними організаціями і фондами для надання додаткової допомоги мешканцям Рубіжанської територіальної громади. Направлені звернення до Благодійних фондів: «Сильна і Вільна Україна», «Я допоможу», «Перемога України», «Перемога UA».

За звітний період 34 мешканцям Рубіжанської територіальної громади надана допомога в оформленні документів для отримання грошової допомоги від Благодійної організації "АДРА Україна". 

Протягом тижня спеціалісти управління надали допомогу 112 громадянам в оформленні документів для отримання грошової допомоги відповідно до Програми надання одноразової грошової допомоги населенню Рубіжанської міської територіальної громади. 

За звітний період надано 722 послуги консультування і інформування мешканцям громади, які наразі є ВПО з питання отримання соціальних виплат та гуманітарної допомоги, реєстрації в формах, відкритих благодійними фондами, контактних телефонів гуманітарних хабів та установ соціальної сфери за місцем тимчасового перебування.

6 грудня проведено чергове засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги мешканцям Рубіжанської територіальної громади, на якому прийнято рішення про надання допомоги на оздоровлення і відпочинок дітей 36 особам на загальну суму 360 тис. грн. та 21 особі, які потребують лікування на загальну суму 112 тис. грн.

Протягом тижня спеціалісти управління прийняли участь у робочий нараді з питань доступу до публічної інформації, організованої відділом з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації ЛОДА; вебінарі служби у справах дітей ЛОДА на тему "Патронат над дитиною: значення, сутність, пошук потенційних кандидатів"; засіданні Обласної координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми; в черговому засіданні Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод внутрішньо переміщених осіб під головуванням Віце-прем'єр-міністра України - Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Верещук І.А. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора