Звіт УСЗН за 11 – 15 грудня 2023 року

Дата: 17.12.2023 11:00
Кількість переглядів: 34

Фото без опису

За період з 11 по 15 грудня мешканці Рубіжанської територіальної громади отримали 474 набори з продуктами харчування в гуманітарних хабах "Луганщина моя". 

Спеціалістами УСЗН продовжено роботу по налагодженню зв'язків з благодійними організаціями і фондами для надання додаткової допомоги мешканцям Рубіжанської територіальної громади. Направлені звернення до БФ "Помагаєм", БФ "Стабілізейшен Суппорт Сервісез".

За звітний період 23 мешканцям Рубіжанської територіальної громади надана допомога в оформленні документів для отримання грошової допомоги від Благодійної організації "АДРА Україна". 

Протягом тижня спеціалісти управління надали допомогу 132 громадянам в оформленні документів для отримання грошової допомоги відповідно до Програми надання одноразової грошової допомоги населенню Рубіжанської міської територіальної громади. 

За звітний період надано 732 послуги консультування і інформування мешканцям громади, які наразі є ВПО, з питання отримання соціальних виплат та гуманітарної допомоги, щодо реєстрації в формах, відкритих благодійними фондами, контактних телефонів гуманітарних хабів та установ соціальної сфери за місцем тимчасового перебування.

15 грудня проведено чергове засідання комісії з надання грошової допомоги Захисникам і Захисницям України, на якому розглянуто більше 50 заяв.

Відповідно до рішень, прийнятих комісією з надання одноразової грошової допомоги мешканцям Рубіжанської територіальної громади, 43 особи отримали допомогу на оздоровлення і відпочинок дітей на загальну суму 430 тис. грн. та 10 осіб, які потребують лікування, отримали допомогу на загальну суму 55 тис. грн. 

Протягом тижня спеціалісти управління прийняли участь у робочій зустрічі в рамках проєкту "Регіональний план 1325 в дії у Луганській області", який реалізується громадською організацією "Платформа розвитку "СМР" у співпраці з ДСЗН та УПП в Луганській області; навчанні Державного підприємства "Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики України" щодо роботи в "Реєстрі посвідчень багатодітної сім'ї та дитини з багатодітної сім'ї"; робочій зустрічі Департаменту соціальної роботи Міністерства у справах ветеранів України з метою надання роз'яснень щодо заміни посвідчень члена сім'ї загиблого на посвідчення члена сім'ї Захисника чи Захисниці України; презентації проєкту "Гідність та Захист: реагування на сексуальне насильство в умовах війни" в рамках проєкту "Регіональний план 1325 в дії у Луганській області".
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора