Звіт УСЗН за 18 – 22 грудня 2023 року

Дата: 24.12.2023 13:30
Кількість переглядів: 46

Фото без опису

За період з 18 по 22 грудня мешканці Рубіжанської територіальної громади отримали 544 набори з продуктами харчування в гуманітарних хабах "Луганщина моя". 
 
Спеціалістами УСЗН продовжено роботу по налагодженню зв'язків з благодійними організаціями і фондами для надання додаткової допомоги мешканцям Рубіжанської територіальної громади. Направлені звернення до Благодійного фонду родини Квятковських , БФ "Добрі справи".

За звітний період 21 мешканцю Рубіжанської територіальної громади надана допомога в оформленні документів для отримання грошової допомоги від Благодійної організації "АДРА Україна". 
Протягом тижня спеціалісти управління надали допомогу 95 громадянам в оформленні документів для отримання грошової допомоги відповідно до Програми надання одноразової грошової допомоги населенню Рубіжанської міської територіальної громади. 

За звітний період надано 681 послугу консультування і інформування мешканцям громади, які наразі є ВПО, з питання отримання соціальних виплат та гуманітарної допомоги, щодо реєстрації в формах, відкритих благодійними фондами, контактних телефонів гуманітарних хабів та установ соціальної сфери за місцем тимчасового перебування.

18 грудня проведено чергове засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги мешканцям Рубіжанської територіальної громади, на якому прийнято рішення про надання допомоги на оздоровлення і відпочинок дітей 15 особам на загальну суму 150 тис. грн. та 23 особам, які потребують лікування на загальну суму 128 тис. грн.

Відповідно до рішень, прийнятих комісією з надання одноразової грошової допомоги мешканцям Рубіжанської територіальної громади, 36 осіб отримали допомогу на оздоровлення і відпочинок дітей на загальну суму 360 тис. грн. та 21 особа, яка потребує лікування, отримала допомогу на загальну суму 112 тис. грн. 

Протягом тижня спеціалісти управління прийняли участь у засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення при Луганській облдержадміністрації, Координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при Сєвєродонецькій райдержадміністрації; у робочій зустрічі коаліції "Луганщина. Жінки. Мир. Безпека" в рамках проєкту "Місцеві проблеми - місцеві рішення 1325" в Луганській області; у навчальному заході з питань ветеранської політики; в черговому засіданні Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод внутрішньо переміщених осіб під головуванням Віце-прем'єр-міністра України - Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Верещук І.А. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора