Більше 100 тисяч переселенців з Луганщини отримали консультації служби зайнятості в гуманітарних штабах у різних містах України

Дата: 29.12.2023 15:00
Кількість переглядів: 46

Фото без опису

Більше 100 тисяч переселенців з Луганщини отримали консультації служби зайнятості в гуманітарних штабах у різних містах України.

Починаючи з 2022 року, завдяки активній позиції Луганської обласної військової адміністрації на сьогодні створені і успішно працюють 37 осередків Луганщини в 19 регіонах України. За два роки роботи ці хаби стали точками збору не лише мешканців Луганської області - вони перетворились на коворкінгові майданчики для підприємців та роботодавців Луганщини.

29 фахівців служби зайнятості на постійній основі надають інформаційні послуги в гуманітарних хабах «Луганщина моя». Переселенці можуть отримати різноманітну інформацію: як стати на облік в центр зайнятості, який розмір виплат допомоги по безробіттю, а також про актуальні вакансії, програми сприяння зайнятості населення, можливості професійного навчання, отримання ваучера тощо.

Представники служби в партнерстві з громадськими організаціями відвідують місця компактного проживання переселенців та беруть участь у роботі з переселенцями на майданчиках ГО з метою інтеграції людей у приймаючі громади. За 2023 рік більш ніж 100 тисячам внутрішньо переміщених осіб з Луганської області надано консультацій в гуманітарних штабах військових адміністрацій у різних куточках України.

Реєстрація безробітних в Луганській обласній службі зайнятості може відбуватися через єдиний державний портал електронних послуг або мобільний застосунок Дія http://surl.li/cdtnz

Докладніше про послуги для ВПО з пошуку роботи можна дізнатися на сайті ДЦЗ за посиланням http://surl.li/hcrze

Графік роботи представників Луганської обласної служби зайнятості в гуманітарних хабах України: http://surl.li/ltlgz
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора