Люби і знай свій край

Дата: 30.12.2023 11:30
Кількість переглядів: 61

Фото без опису

Напередодні Різдва відбулася традиційна міська інтелектуально-пізнавальна краєзнавча гра-вікторина «Люби і знай свій край» в режимі онлайн. Організатори – управління освіти Рубіжанської міської військової адміністрації спільно з Рубіжанським міським Центром туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.

У заході взяли участь 6 команд (73 учасника) закладів загальної середньої освіти Рубіжанської міської територіальної громади та Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді. Питання були присвячені історії та традиціям Новорічних та Різдвяних свят. Відповідаючи на питання вікторини, учасники демонстрували знання з історії святкування родинних свят Різдва, Нового року, Святого Миколая, традицій та ритуалів, які наші предки виконували в ці дні. Члени журі підбили підсумки, визначили призерів та переможців, які будуть нагороджені грамотами управління освіти Рубіжанської міської військової адміністрації.

Різдво – це свято, сповнене дива і казкових передчуттів. Це сімейні зустрічі, спільне прикрашання ялинки та колядування. У радісні моменти ми загадуємо бажання і даруємо подарунки. Цей звичай існує здавна. Тож вітаємо усіх учасників, бажаємо успіхів і нових перемог, бажаємо, щоб усі мрії здійснилися.

Родинний цей вечір в чудесну годину
Хай світло і радість несе в Україну,
Любов’ю і щастям зігріє родину
І здійснить усі найзавітніші мрії.
Хай смутку і болю сім’ю він позбавить,
Теплом благодаті майбутнє освятить,
З добром завітає до кожного дому,
Наблизить жадану, святу Перемогу!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора