ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки та проєкту документу державного планування

Дата: 04.01.2024 18:00
Кількість переглядів: 29

Повна назва документа державного планування: проєкт Програми соціально-економічного та культурного розвитку Рубіжанської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області на 2024-2027 роки.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Рубіжанська міська військова адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області.

Передбачувана процедура громадського обговорення:

Дата початку та строки здійснення процедури громадського обговорення: відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» Рубіжанська міська військова адміністрація оприлюднює для громадського обговорення Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Рубіжанської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області на 2024-2027 роки.

Ознайомитись з повним текстом Заяви про визначення про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки можна за посиланням можна ознайомитись за посиланням https://rmva.gov.ua/ та в Єдиному реєстрі стратегічної екологічної оцінки на Єдиній екологічній платформі «ЕкоСистема».

Пропозиції та зауваження до зазначеного документа просимо надавати до Рубіжанської міської військової адміністрації на електронну адресу: office@rmva.gov.ua та до Єдиному реєстрі стратегічної екологічної оцінки протягом 10 днів з дня її оприлюднення. 

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядається.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора