ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Дата: 05.01.2024 16:00
Кількість переглядів: 58

Фото без опису

Повна назва документа державного планування: проєкт Програми соціально-економічного та культурного розвитку Рубіжанської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області на 2024-2027 роки (далі – Програма). Метою Програми є відновлення економічної активності, забезпечення сталого функціонування соціальної та гуманітарної сфер, відбудова знищеної інфраструктури, формування та розвиток партнерських відносин на регіональному, міжрегіональному рівнях.

Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Рубіжанська міська військова адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області.

Передбачувана процедура громадського обговорення: Дата початку та строки здійснення процедури громадського обговорення: відповідно до частини 6 статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Рубіжанської міської територіальної громади Сєвєродонецького району Луганської області на 2024-2027 роки розпочато з дня його оприлюднення на офіційному веб-сайті Рубіжанської міської військової адміністрації https://rmva.gov.ua розділ «Документ державного планування» підрозділ «Стратегічна екологічна оцінка» з 04 січня 2024 року до 04 лютого 2024 року включно.

Способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо) в процедурі громадського обговорення: громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку до Рубіжанської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області.

Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): громадські слухання не заплановані.

Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Рубіжанська міська військова адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області, електронна адреса Е-mail: office@rmva.gov.ua. З проектом документа державного планування та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись за посиланням https://rmva.gov.ua/strategichna-ekologichna-ocinka-13-36-43-27-11-2023/ та в Єдиному реєстрі стратегічної екологічної оцінки на Єдиній екологічній платформі «ЕкоСистема».

Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштову та електронну адреси та строки подання зауважень і пропозицій: до Рубіжанської міської військової адміністрації електронна адреса: office@rmva.gov.ua.

Зауваження та пропозиції подаються протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення, з 04.01.2024 до 04.02.2024. Зауваження та пропозиції подані після встановленого строку, не розглядаються.

Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Рубіжанська міська військова адміністрація, м. Дніпро, орендоване приміщення.

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування: підстави для здійснення оцінки транскордонного впливу на довкілля відсутні.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора