Працівники комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Рубіжанської військової адміністрації продовжують регулярно навідуватися у волонтерські шелтери для переселенців

Дата: 08.01.2024 14:30
Кількість переглядів: 41

Фото без опису

З метою забезпечення доступності до якісних медичних послуг внутрішньо переміщених осіб у місцях компактного проживання медичні працівники комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Рубіжанської військової адміністрації продовжують регулярно навідуватися у волонтерські шелтери для переселенців у місті Дніпро. 

На цей раз 04 січня 2024 року мобільна медична бригада у складі лікаря-педіатра, сімейного лікаря та сестер медичних працювала у волонтерському центрі (шелтер) «Гостина» для евакуйованих зі сходу та півдня України за адресою: Криворізьке шосе, буд. 35. 

Батьки приводили на огляд своїх діточок до лікаря-педіатра, а дорослі зверталися до лікаря загальної практики за різними питаннями і не лише зі скаргами на здоров’я, а й із профілактичною метою. Та як завжди мешканці прихистку безкоштовно отримали необхідні лікарські засоби, рецепти, направлення до лікарів-спеціалістів, скерування на додаткове обстеження і звичайно ж психологічну підтримку від медиків - земляків. 

Нагадуємо, що до медичного закладу рубіжанської первинки можна звертатися за адресою розташування: місто Дніпро, вул. Будівельників 23 (правий берег, Чечелівський район, 1 поверх будівлі Бізнес-центру «ДАЛАС») з понеділка по п'ятницю (09:00 ч. – 15:00 ч.), телефон: 066 934 89 79.

До ПЕРЕМОГИ зі здоров’ям!
 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора