Український культурний фонд приймає заявки на грантову програму «Стипендія на відновлення культурно-мистецької діяльності»

Дата: 09.01.2024 13:00
Кількість переглядів: 35

Фото без опису

Український культурний фонд приймає заявки на грантову програму «Стипендія на відновлення культурно-мистецької діяльності». 

Серед основних цілей програми – підтримка митців, в тому числі осіб з інвалідністю та ветеранів. Зокрема, надання їм можливості для здійснення культурно-мистецької діяльності. Про це повідомляється на сайті Українського культурного фонду (УКФ).

До участі запрошують фізичних осіб, які досягли 18 років і здійснюють свою діяльність на території України (за виключенням тимчасово окупованих територій).

У межах ініціативи планується надати гранти у розмірі від 50 до 200 тисяч гривень. Їх можна використати на культурно-мистецький продукт: виставку чи експозицію, відео- чи радіоконтент, стінопис чи графіті, віртуальний музей тощо. Повний перелік можна переглянути тут: https://ucf.in.ua/news/11122023

Для участі необхідно зареєструватися на сайті УКФ. Потім обрати програму «Стипендія на відновлення культурно-мистецької діяльності», заповнити анкету та підписати її електронним цифровим підписом.

Подавати заявки можна до 15 січня 2024 року. Додаткова покрокова інструкція щодо подачі заявки наведена за посиланням: https://ucf.in.ua/p/how_to_apply 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора