Єдина Україна: становлення національної ідентичності

Дата: 10.01.2024 14:30
Кількість переглядів: 60

Фонд Східна Європа у співпраці з Міністерством молоді та спорту України, Українським незалежним центром політичних досліджень і ГО «Разом проти корупції» за фінансової підтримки Європейського Союзу розробили онлайн-курс "Єдина Україна: становлення національної ідентичності".

В умовах повномасштабної війни, коли на окупованій території провадять цілеспрямовану політику знищення усього українського через формальну, неформальну та інформальну освіту, важливим є збереження української національної та громадянської ідентичності, консолідації суспільства навколо суспільно-державних цінностей.

Сьогодні сталий зв’язок громадян України зі співгромадянами на тимчасово окупованій території, а особливо – з дітьми та молоддю, забезпечується насамперед вчителями, батьками, волонтерами, які працюють у школах, закладах позашкільної освіти, волонтерських та молодіжних центрах, центрах ВПО, використовуючи й український освітній контент.

Онлайн-курс "Єдина Україна: становлення національної ідентичності" створений для вчителів з історії, фахівців із виховної роботи, громадських та волонтерських організацій, які залучені до реалізації проєктів у сфері національно-патріотичного виховання. Він стане у пригоді й тим, хто хоче підвищити власний рівень знань про історію України, поглибити власні знання з новітньої історії, сучасних процесів державотворення та розвитку українського громадянського суспільства.

Цей курс спрямований на формування української національної та громадянської ідентичності у населення, підвищення рівня знань про історію боротьби за незалежність України, волонтерські рухи, поглиблення знань з новітньої історії України – її європейський вибір.

Курс безкоштовний і доступний на освітній онлайн-платформі Зрозуміло! за посиланням: 
https://courses.zrozumilo.in.ua/courses/course-v1:eef+EEF-046+Nov2023/about

Слухачі, які успішно опанують курс та отримають сертифікат про його завершення, одержать 0,2 кредиту ЄКТС.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора