Щоб відкрити ФОП через Дію, достатньо виконати декілька простих кроків

Дата: 11.01.2024 16:00
Кількість переглядів: 71

У 2023 році через «Дію» було зареєстровано понад 229 тисяч нових ФОПів. Майже вдвічі більше, ніж позаторік, коли було зареєстровано 141+  тисяч ФОПів. І це – в умовах постійних обстрілів та блекаутів!

Українці частіше за все відкривали власну справу у таких сферах, як:
✅ IT;
✅ роздрібна та оптова торгівля;
✅ салони краси;
✅ ресторанний бізнес. 

Найбільше нових бізнесів реєстрували у Києві, Дніпропетровській та Харківській областях.

Розпочинати свою справу в умовах війни – це величезний ризик. А ще – великий внесок в економіку нашої держави та її майбутнє! Держава відповідає взаємністю – цифровізує та автоматизує найбільш популярні послуги. 

Щоб відкрити ФОП через Дію, достатньо виконати декілька простих кроків. Процедура відбувається у автоматичному режимі без участі держреєстратора! Людина авторизується та подає заявку про відкриття ФОП через портал Дія.Після цього ця заявка в автоматичному режимі передається до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для проведення держреєстрації ФОП. 
 
Також через Дію можна не лише зареєструвати бізнес за хвилину, а ще змінити дані про ФОП чи припинити діяльність, отримати витяг з ЄДР та подати податкову декларацію платника єдиного податку у кілька кліків. А найближчим часом у Дії зʼявиться “єМалятко” для бізнесу — еПідприємець.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора