Звіт УСЗН за 08 – 12 січня 2024 року

Дата: 14.01.2024 13:00
Кількість переглядів: 52

Фото без опису
    

За період з 08 по 12 січня мешканці Рубіжанської територіальної громади отримали 276 наборів з продуктами харчування в гуманітарних хабах "Луганщина моя". 

Спеціалістами УСЗН продовжено роботу по налагодженню зв'язків з благодійними організаціями і фондами для надання додаткової допомоги мешканцям Рубіжанської територіальної громади. Направлені звернення до благодійних фондів: "Rise of Ukraine", "Gate to Ukraine". 

Протягом тижня спеціалісти управління надали допомогу 107 громадянам в оформленні документів для отримання грошової допомоги відповідно до Програми надання одноразової грошової допомоги населенню Рубіжанської міської територіальної громади. 

За звітний період надано 623 послуги консультування і інформування мешканцям громади, які наразі є ВПО, з питання отримання соціальних виплат та гуманітарної допомоги, щодо реєстрації в формах, відкритих благодійними фондами, контактних телефонів гуманітарних хабів та установ соціальної сфери за місцем тимчасового перебування.

Протягом тижня спеціалісти управління прийняли участь у онлайн-нараді Міністерства соціальної політики України щодо аналізу державної підтримки, яка надається населенню за рахунок різних джерел фінансування, з обговорення питань, що стосуються реалізації експериментального проекту із запровадження соціального супроводу військовослужбовців та членів їх сімей у військових підрозділах Збройних Сил; в черговому засіданні Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод внутрішньо переміщених осіб під головуванням Віце-прем'єр-міністра України - Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Верещук І.А. 
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора