Українська неурядова гуманітарна правозахисна організація БФ «Право на захист» проводить дослідження з метою виявлення потреб дітей, яким завдано фізичну шкоду здоров’ю внаслідок воєнних дій

Дата: 16.01.2024 13:00
Кількість переглядів: 95

Фото без опису

Українська неурядова гуманітарна правозахисна організація БФ «Право на захист» проводить дослідження з метою виявлення потреб дітей, яким завдано фізичну шкоду здоров’ю внаслідок воєнних дій. Відповіді респондентів допоможуть БФ “Право на захист” напрацювати рекомендації щодо вдосконалення існуючих механізмів захисту та підтримки дітей, а висновки, сформульовані за результатами опитування, будуть надіслані до відповідних органів державної влади для їх врахування.

За результатами опитування БФ “Право на захист” буле використовувати лише знеособлені та узагальнені дані, а зв'язок між наданими відповідями та особою конкретного респондента неможливо буде простежити. Жодні персональні дані не передаватимуться третім особам, а результати опитування аналізуватимуться анонімно та використовуватимуться з урахуванням вимог конфіденційності.

Прийняти участь у опитуванні можна за наступним посиланням:
https://cutt.ly/gws55ExZ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора