Як організувати безпечні умови роботи для дистанційних працівників?

Дата: 18.01.2024 16:30
Кількість переглядів: 42

Як організувати безпечні умови роботи для дистанційних працівників?

Згідно зі статтею 14 Закону України «Про охорону праці», у разі виконання роботи за трудовим договором працівник самостійно несе відповідальність за забезпечення безпечних і нешкідливих умов праці на обраному робочому місці.

Обов'язки роботодавця із забезпечення охорони праці дистанційним працівникам обмежуються проведенням інструктажів та переданням обладнання в належному стані.

В разі дистанційної роботи працівник може працювати з будь-якого місця. Тому слід узагальнити рекомендації про дії особи, якщо тривога застала вдома, на вулиці чи певному громадському закладі.

Із такою інструкцією працівника слід ознайомити, а також провести інструктаж з охорони праці залежно від виду (позаплановий, цільовий тощо), як цього вимагають норми закону. Нагадаємо також, що інструктаж може проводитись дистанційно, зокрема шляхом відеозв'язку.

Джерело: http://surl.li/pbqdl

Фахівці центру зайнятості консультують за номерами гарячих ліній: 098-875-48-95, 099-491-20-86 Також актуальна інформація за посиланням: для мешканців Луганщини http://surl.li/invaz й для роботодавців та підприємців Луганщини http://surl.li/ioarc


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора