Звіт УСЗН за 15 – 19 січня 2024 року

Дата: 21.01.2024 10:00
Кількість переглядів: 40

Фото без опису

За період з 15 по 19 січня мешканці Рубіжанської територіальної громади отримали 374 набори з продуктами харчування в гуманітарних хабах "Луганщина моя". 

Спеціалістами УСЗН продовжено роботу по налагодженню зв'язків з благодійними організаціями і фондами для надання додаткової допомоги мешканцям Рубіжанської територіальної громади. Направлені звернення до благодійних фондів: "Добробут України", "ДОБРО ЮА", "Анни-Марії", громадської організації “Всеукраїнське об’єднання “Українські Рубежі”.

Протягом тижня спеціалісти управління надали допомогу 122 громадянам в оформленні документів для отримання грошової допомоги відповідно до Програми надання одноразової грошової допомоги населенню Рубіжанської міської територіальної громади. 

За звітний період надано 693 послуги консультування і інформування мешканцям громади, які наразі є ВПО, з питання отримання соціальних виплат та гуманітарної допомоги, щодо реєстрації в формах, відкритих благодійними фондами, контактних телефонів гуманітарних хабів та установ соціальної сфери за місцем тимчасового перебування.

Протягом тижня спеціалісти управління прийняли участь в онлайн-нараді Міністерства соціальної політики України щодо врегулювання питання проведення звіряння інформації про обсяг сум виплаченої грошової допомоги з АТ "Укрпошта", заході соціо-емоційної підтримки ГО "Кризовий медіа-центр "Сіверський Донець", навчанні з питань цивільного захисту Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Луганської області, тренінгу "Сексуальне насильство, пов'язане з конфліктом" в рамках проєкту "Гідність та Захист: реагування на сексуальне насильство в умовах війни". 
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора