Заходи державних програм, які направлені на забезпечення житлом ВПО шляхом надання пільгових довгострокових кредитів

Дата: 25.01.2024 16:00
Кількість переглядів: 98

Фото без опису

На цей час Державною спеціалізованою фінансовою установою «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» (далі – Держмолодьжитло) реалізуються наступні державні програми:

1. Кредит для ВПО та АТО(ООС): https://www.molod-kredit.gov.ua/zhytlovi-prohramy/kredyt-dlia-vpo-ta-ato-oos

Постановою Кабінету Міністрів України від 27. 11. 2019 № 980 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання пільгового довгострокового державного кредиту внутрішньо переміщеним особам, учасникам проведення антитерористичної операції (АТО) та/або учасникам проведення операції Об’єднаних сил (ООС) на придбання житла».

2. Кредит для ВПО (KFW): https://www.molod-kredit.gov.ua/zhytlovi-prohramy/kredyt-dlia-vpo-kfw

Постановою Кабінету Міністрів України від 28. 04. 2021 № 451 «Питання надання пільгових іпотечних кредитів внутрішньо переміщеним особам за рахунок коштів гранту, наданих Кредитною установою для відбудови (KfW)» затверджено Порядок пільгового іпотечного кредитування внутрішньо переміщених осіб за рахунок коштів гранту, наданих Кредитною установою для відбудови (KfW).

3. Кредит для молоді: https://www.molod-kredit.gov.ua/zhytlovi-prohramy/kredyt-dlya-molodi

Постановою Кабінету Міністрів України від 11. 05. 2011 № 488 «Питання використання коштів, передбачених у державному бюджеті для збільшення статутного капіталу Держмолодьжитло затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для збільшення статутного капіталу фінансової установи з подальшим спрямуванням на виконання Державної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2023 роки.

Умови, щодо участі у вищезазначених програмах розміщені на сайті ДСФУ Держмолодьжитло: https://www.molod-kredit.gov.ua

У разі змін щодо реалізації державних та регіональних (в областях України за місцем реєстрації ВПО) житлових програм, які здійснює Держмолодьжитло та інші фінансові установи інформацію буде надано додатково.

Департамент будівництва, енергозбереження, архітектури та містобудування ЛОДА.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора