Звіт УСЗН за 22 – 26 січня 2024 року

Дата: 28.01.2024 13:00
Кількість переглядів: 39

Фото без опису

За період з 22 по 26 січня мешканці Рубіжанської територіальної громади отримали 409 наборів з продуктами харчування в гуманітарних хабах "Луганщина моя". 

Спеціалістами УСЗН продовжено роботу по налагодженню зв'язків з благодійними організаціями і фондами для надання додаткової допомоги мешканцям Рубіжанської територіальної громади. Направлені звернення до благодійних фондів: "Разом ми сильні", "Фронт Добрих Справ", "Мрія", "Humanosh Ukraine", "Жіночі можливості в Україні", "Лицарі Добра"; "Шалом Дніпро", "Повернення дитинства", громадської організації "Інша жінка". 

За звітний період надано 617 послуг консультування і інформування мешканцям громади, які наразі є ВПО, з питання отримання соціальних виплат та гуманітарної допомоги, щодо реєстрації в формах, відкритих благодійними фондами, контактних телефонів гуманітарних хабів та установ соціальної сфери за місцем тимчасового перебування. 

Спеціалістами УСЗН налагоджено комунікацію з адміністрацією Центру відновного лікування та реабілітації в м. Харків для надання кваліфікованих консультаційних послуг військовослужбовцям Рубіжанської міської територіальної громади.

Протягом тижня складено 12 звітів про виконання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету у 2023 році, проведено аналіз стану виконання результативних показників. Розроблено 5 паспортів бюджетних програм місцевого бюджету на 2024 рік з визначенням напрямків використання бюджетних коштів.

За звітний період спеціалісти управління прийняли участь у вебінарі – навчанні на тему: "Ефективний бюджетний процес в органах місцевого самоврядування", тренінгу "Запобігання насильству за ознаками статі", робочій нараді Луганської ОДА щодо послуг Луганської обласної служби зайнятості для внутрішньо переміщених осіб та роботодавців, засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення при Луганській облдержадміністрації, засіданні Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод внутрішньо переміщених осіб під головуванням Віце-прем'єр-міністра України - Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Верещук І.А.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора