Тестування на рівень володіння нашою рідною українською мовою
До Міжнародного дня рідної мови Рубіжанська міська військова адміністрація пропонує усім мешканцям нашої громади долучитися до тестування на рівень володіння нашою рідною українською мовою (https://mova.kod-natsii.com/test/).
Подача заявок на участь відбувається до 23:59 23.02 за посиланням: https://u.vis.fyi/kxvuz.
25.02 заявники отримають підтвердження участі в Тестуванні та авторизаційні дані для роботи в особистому кабінеті на сайті Освітньої платформи Національного Фестивалю «Код Нації».
З 00:00 26.02 по 23:59 29.02 учасники мають пройти тестування в особистому кабінеті на сайті Освітньої платформи Національного Фестивалю «Код Нації».
01 березня будуть доступні попередні результати тестування, а до 31 березня будуть надіслані Сертифікати, що підтверджують рівень володіння українською мовою.