Тривають заняття по підготовці майбутніх першокласників Гімназії №3 міста Рубіжного
Тривають заняття по підготовці майбутніх першокласників Гімназії №3 міста Рубіжного
У суботу, 10 лютого, відбулися чергові заняття для чомусиків. Тема уроку англійської мови "Давайте пообідаємо разом". Відвідувачі курсів разом із пані Іриною знайомились з різноманітними продуктами харчування та розповідали про свої вподобання. На уроці навчання грамоти пані Оксана знайомила дітей зі звуком [с], буквами С с, звуком [п], буквами П п. Малюки також вправлялися в читанні складів та слів.
Шкільний психолог пані Ольга стверджує, що протягом дошкільного віку відбувається розвиток пам’яті. У дітей безліч запитань – мозок постійно потребує нової інформації. В цей період пам’ять по швидкості розвитку випереджає інші властивості. Дитина розглядає малюнок – і згадує, бачить незвичний предмет – і починає розмірковувати, пригадувати щось зі свого життєвого досвіду. Саме над розвитком пам'яті сьогодні працювали майбутні першокласники разом з Ольгою Петрівною. Але найцікавіше ще попереду!
Приєднуйтесь, ми чекаємо!