Цьогоріч вдесяте Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні, і вдесяте - в умовах війни

Дата: 21.02.2024 15:00
Кількість переглядів: 46

Фото без опису

Цьогоріч вдесяте Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні, і вдесяте - в умовах війни. 

Це - день жалоби. Але, ми вшановуємо не смерть, а боротьбу за гідне та вільне життя, жертовність і відвагу, чітку громадянську позицію та готовність відстоювати її до кінця. 

У Гімназії № 4 на загальній виховній годині “Герої відлетіли в небеса...” вшанували пам’ять Героїв хвилиною мовчання. Класний керівник 9 класу нагадала всім історію подій листопада 2013 - лютого 2014 року, коли люди вийшли на мирний протест проти свавілля влади. Волелюбний український народ вимагав дослухатися до його думки щодо вектору розвитку України. Цей мирний протест закінчився жорстким розгоном, а згодом і вбивствами протестувальників. 

Під час виховних годин, вчителі Гімназії № 3 провели для учнів 1-4 класів майстер-класи з виготовлення білих ангелів. Символи пам’яті про все «Небесне воїнство» з’явилися не лише на деревах українських міст але й у різних країнах Європи. Старші класи взяли участь у обласних краєзнавчих читаннях до Дня Героїв Небесної Сотні, які проходили у рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Саме на 20 лютого припадає пік розстрілів Героїв Небесної Сотні і в Гімназії №10 проведено ряд заходів, присвячених пам'яті загиблих: уроки мужності «Небесна сотня. Герої нашого часу», круглий стіл «Люди, що змінили хід історії», усний журнал «Білий Ангел «Хананаміті». Учні ознайомились з подіями тих днів, які кардинально змінили історію, виготовили паперових янголів.

Цього дня у Ліцеї провели тематичні години спілкування та інформаційні хвилинки. Під час уроків історії старшокласники знайомилися з перебігом подій Революції Гідності . Діти взяли участь в акції «Ангели пам'яті» та ушанували полеглих хвилиною мовчання.

Пам’ять про Героїв Небесної Сотні має бути живою. Їхній приклад гідний для наслідування та виховання майбутніх поколінь, яким не байдуже майбутнє України.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора