Минає вже два роки війни, два роки незламності, два роки болю, два роки сліз, два роки втрат...
Минає вже два роки війни, два роки незламності, два роки болю, два роки сліз, два роки втрат...
Сьогодні, 24 лютого 2024 року, два роки з того часу, як в історії незалежної України сталася найбільша трагедія, що призвела до великої кількості втрат серед наших військових та цивільних громадян. З метою формування поваги до героїв сьогодення, збереження національної пам’яті та ідентичності в гімназії № 3 міста Рубіжного проведено виховні години «Ми українці сильні та незламні», «Україно! З нами Бог!», «Другий рік незламності та стійкості», під час яких пригадали хроніку першого року війни, легендарних героїв, які загинули та тих, хто досі в строю, слухали побажання від військовослужбовців ЗСУ, писали побажання для України та її народу.
До цієї трагічної дати у ліцеї класними керівниками були проведені тематичні виховні години, уроки пам'яті, круглий стіл та інформаційні хвилини. Учні цього навчального закладу активно долучилися до заходів: писали вірші, створювали малюнки та фотографії, щоб висловити свою повагу та вдячність тим, хто залишився у вічності. Нехай вічна пам'ять про героїв живе в серцях кожного з нас, а їхні жертовні вчинки надихають нас на подальші великі справи.
Сьогодні твориться кардинально інша українська історія, творцями якої є ми самі. І лише від нас самих залежить доля нашої Батьківщини!