Нарада з відповідальними за організацію Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у закладах освіти Рубіжанської громади

Дата: 29.02.2024 14:30
Кількість переглядів: 32

Фото без опису

28 лютого 2024 року відбулася нарада з відповідальними за організацію Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у закладах освіти Рубіжанської громади.

Зі словами вітання до присутніх звернулася головний спеціаліст відділу дошкільної, позашкільної, загальної середньої, інклюзивної освіти Олена Бутенко. Вона наголосила на тому, що Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є системною формою національно-патріотичного виховання дітей та молоді, важливим засобом громадянської освіти, формування національно-патріотичної свідомості відповідно до ціннісних орієнтирів та індикаторів ефективності.

Методист Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Олена Хмельницька підкреслила важливість національно-патріотичного виховання молоді у мовах українсько-російської війни і необхідність виховувати свідоме молоде покоління. 

Директор Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Олена Тарасенко звернула увагу на ключові пункти Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2018 № 845. Вона запропонувала до обговорення терміни і умови проведення заходів у залік міського етапу Гри «Сокіл» («Джура»). 
Після обговорення пропозицій були ухвалені певні рішення. Адже тільки спільними зусиллями можна виховати громадян-патріотів, захисників державної незалежності та територіальної цілісності України як високоморальних особистостей, які плекають українські традиції, духовні цінності, володіють відповідними знаннями, вміннями та навичками, здатних реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора