Звіт УСЗН за 26 лютого – 1 березня 2024 року

Дата: 03.03.2024 13:00
Кількість переглядів: 37

За період з 26 лютого по 1 березня мешканці Рубіжанської територіальної громади отримали 414 наборів з продуктами харчування в гуманітарних хабах "Луганщина моя". 

Спеціалістами УСЗН продовжено роботу по налагодженню зв'язків з благодійними організаціями і фондами для надання додаткової допомоги мешканцям Рубіжанської територіальної громади. Направлені звернення до благодійних фондів: "Повернення дитинства", "Благодійне Об'єднання Нації", "Діти дітям", "Добробут України".

За звітний період надано 644 послуги консультування і інформування мешканцям громади, які наразі є ВПО, з питання отримання соціальних виплат та гуманітарної допомоги, щодо реєстрації в формах, відкритих благодійними фондами, контактних телефонів гуманітарних хабів та установ соціальної сфери за місцем тимчасового перебування. 

Протягом тижня спеціалісти управління взяли участь в онлайн засіданні круглого столу "Розвиток інституційної та кадрової спроможності суб'єктів міжвідомчої взаємодії з питань запобігання та протидії гендерно зумовленому, зокрема домашньому насильству", Координаційного центру підтримки цивільного населення при Сєвєродонецькій райдержадміністрації, тренінгу "Гендерна рівність"; онлайн заходах "Підтримка родин внутрішньо переміщених осіб в громадах", "Отримання та облік благодійної та гуманітарної допомоги", "Порядок надання допомоги внутрішньо переміщеним особам. Нові виклики та вирішення"; онлайн навчанні щодо оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних; черговому засіданні Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод внутрішньо переміщених осіб під головуванням Віце-прем'єр-міністра України - Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Верещук І.А.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора