Мобільні медичні бригади первинки - доступність медичної допомоги для переселенців!

Дата: 11.03.2024 13:00
Кількість переглядів: 47

Фото без опису

Мобільні медичні бригади первинки - доступність медичної допомоги для переселенців!

Медичні працівники комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Рубіжанської військової адміністрації з метою забезпечення своєчасного доступу до якісних медичних послуг внутрішньо переміщених осіб у місцях компактного проживання продовжують навідуватися до переселенців за місцями їх перебування. Так, 06 березня відбувся виїзд медиків первинки до модульного містечка міста Павлоград. А 07 березня мобільна медична бригада у складі сімейного лікаря та середнього медичного персоналу працювала за адресою: пров. Ялицевий, буд.5, місто Дніпро.

Діти та дорослі зверталися до лікарів загальної практики з різними питаннями, як зі скаргами на здоров’я, так і з профілактичною метою. Багато було роз’яснень з приводу попередження гострих респіраторних захворювань та інших інфекційних хвороб, у тому числі шляхом вакцинації. Та як завжди мешканці прихистків безкоштовно отримали необхідні лікарські засоби, рецепти, направлення до лікарів-спеціалістів, скерування на додаткове обстеження і звичайно ж психологічну підтримку від медиків - земляків. 

Нагадуємо, що до медичного закладу рубіжанської первинки можна звертатися за адресою розташування медичного закладу: місто Дніпро, вул. Будівельників 23 (правий берег, Чечелівський район, 1 поверх будівлі Бізнес-центру «ДАЛАС») з понеділка по п'ятницю (09:00 ч. – 15:00 ч.), телефон: 066 934 89 79.

Разом переможемо всі труднощі!
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора