Музичний захід для вихованців КЗДО №2 «Журавка»

Дата: 12.03.2024 14:00
Кількість переглядів: 27

Весна… Надзвичайно тепле слово. Весна пробуджує природу від зимового сну, зігріває усіх своїми промінцями, дарує любов та веселий настрій. Музична розвага в дитячому садку – це завжди казка, сповнена позитивними емоціями та яскравими кольорами, в якій діти стають маленькими творцями добра і краси. 

Справжня онлайн - казка відбулась для вихованців КЗДО №2 «Журавка» 8 березня. На початку заняття вихованці із задоволенням зробили сюрприз-подарунок для мам “Первоцвіти”. Музична розвага «Подорож Весняночки» була сповнена дзвінким виконанням пісень, веселими руханками, цікавими ритмічними композиціями, яскравими музичними іграми. Під час онлайн-свята музичний керівник викликав позитивні емоції, почуття радості у дітей; поглибив знання дітей про весняні явища в природі, їх особливості та прикмети, розширив уявлення про звичаї українського народу навесні. Розвивав інтерес і бажання до вивчення і відродження народних звичаїв та традицій рідного краю, вчив оберігати їх. 

Свято пройшло в доброзичливій обстановці, цікаво і незвично. А ре-зультатом стали незабутні дитячі враження, емоції та посмішки бать-ків. Наприкінці свята малята вітали своїх любих мам, дарували їм найдо-рожче – свої теплі обійми і посмішки. « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора