Всеукраїнський літературний конкурс імені Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятись зміг!»

Дата: 17.03.2024 13:30
Кількість переглядів: 54

Фото без опису

Всеукраїнський літературний конкурс «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятись зміг!» заснований Жіночим товариством імені Ольги Басараб та Олени Теліги, Організацією українських націоналістів за підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України. Конкурс щорічний і проводиться вшосте.

Його основними завданнями є утвердження в свідомості та почуттях громадян патріотичних цінностей, переконань і поваги до України, її історії та Незалежності.

Інформація про хід і результати Конкурсу розміщується у засобах масової інформації, на сайтах Держкомтелерадіо (http://comin.gov.ua), Культурна референтура ОУН (https://kroun.info), ОУН (http://kmoun.info), на сторінках соціальної мережі Facebook: Жіноче товариство імені Ольги Басараб та Олени Теліги (https://uk-ua.facebook.com/basarab.teliha), Організація Українських Націоналістів (https://www.facebook.com/profile.php?id=100064672212339).

Прийом конкурсних робіт триває з 1 березня до 1 липня.

Конкурсні роботи надсилаються за адресою: bibliovv@ukr.net з приміткою «Конкурс, оргкомітет».

До конкурсної роботи додається окремий файл з інформацією про автора за такою формою:

• назва конкурсної роботи;
• ПІБ та фото автора у форматі PDF;
• вік автора, навчальний заклад або місце роботи, фах;
• електронна пошта і номер мобільного телефону конкурсанта;
• поштова адреса для пересилки відзнак Конкурсу, якщо конкурсант посів призове місце.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора