Про ІІ Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя»

Дата: 18.03.2024 13:00
Кількість переглядів: 30

Про ІІ Всеукраїнський конкурс есе та малюнків «Я маю ПРАВО на життя».

Метою Конкурсу є привернення уваги до порушених прав українських дітей і молоді, які постраждали від російської широкомасштабної збройної агресії проти України, розвиток відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганда європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою.

Конкурс проводиться серед учнів і вихованців 8-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, початкової мистецької освіти, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України.

Роботи (малюнки) учасників Конкурсу в строк до 17 червня 2024 року надсилаються поштою на адресу: 01054, м. Київ, вул. О. Кониського, 8/14, 9 поверх (Навчально-науковий інститут права). Есе учасників можна надсилати на електронну адресу: nnip@udu.edu.ua.

Конкурсу планується підбити у вересні 2024 року з організацією відповідної виставки робіт та нагородження переможців та призерів.

За додатковою інформацією звертатися до організаційного комітету Конкурсу за телефоном: 096-036-04-14 або електронною поштою: nnip@udu.edu.ua.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора