Кампанія з оздоровлення та відпочинку дітей Луганської області в Дитячому спеціалізованому клінічному санаторії «Прикарпатський» в місті Яремча Івано-Франківської триває

Дата: 18.03.2024 14:30
Кількість переглядів: 33

Фото без опису

Шановні мешканці Рубіжанської територіальної громади!

Нагадуємо вам, що започаткована в 2023 році з ініціативи Луганської військової адміністрації кампанія з оздоровлення та відпочинку дітей Луганської області в Дитячому спеціалізованому клінічному санаторії «Прикарпатський» в місті Яремча Івано-Франківської триває, і з наступом весняно-літнього періоду стає більш актуальна та приваблива для родин та більш ефективна для оздоровлення дітей.

Санаторій приймає дітей з захворюваннями органів дихання у віці 7-14 (включно) років, без батьків, цілорічно, з навчанням дітей в освітній період. Термін перебування 21 день. 

Перебування, лікування та харчування дітей безкоштовно для батьків (оплачує Луганська обласна військова адміністрація). Батькам потрібно лише за свої кошти (або за кошти громади) відвезти та забрати дитину.

В 2023 році було оздоровлено 27 дітей Рубіжанської громади, а у 2024 році вже три дитини були направлені на оздоровлення в санаторій.

Медичні працівники КНП «ЦПМСД» Рубіжанської військової адміністрації активно інформують батьків та оновлюють реєстр дітей, яким потрібно санаторно-курортне лікування в даному закладі, щоб з урахуванням стану здоров’я дитини, сімейних обставин та побажань батьків планово протягом року направити її в санаторій. 

При цьому, можливість отримати лікування мають всі діти нашої громади, незалежно від того, де саме на підконтрольній території України вони знаходяться, та з яким медичним закладом укладено декларацію на медичне обслуговування дитини.

Ми дбаємо про всіх дітей Рубіжанської громади!

Тому звертаємось до батьків: якщо ви не знали про можливість оздоровити вашу дитину – звертайтеся до наших медичних працівників, телефонуйте (0669348979), і ми зробимо все можливе, щоб ваша дитина покращила своє здоров’я!
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора