Звіт УСЗН за 18 – 22 березня 2024 року

Дата: 24.03.2024 11:30
Кількість переглядів: 22

За період з 18 по 22 березня мешканці Рубіжанської територіальної громади отримали 370 наборів з продуктами харчування в гуманітарних хабах "Луганщина моя". 

Спеціалістами УСЗН продовжено роботу по налагодженню зв'язків з благодійними організаціями і фондами для надання додаткової допомоги мешканцям Рубіжанської територіальної громади. Направлені звернення до благодійних фондів: "Тримай", "Щасливе сонечко", "Вітри змін", "Твоя опора", громадської організації "ВПО України".

Протягом тижня спеціалісти управління надали допомогу 93 громадянам в оформленні документів для отримання грошової допомоги відповідно до Програми надання одноразової грошової допомоги населенню Рубіжанської міської територіальної громади. 

За звітний період надано 541 послугу консультування і інформування мешканцям громади, які наразі є ВПО, з питання отримання соціальних виплат та гуманітарної допомоги, щодо реєстрації в формах, відкритих благодійними фондами, контактних телефонів гуманітарних хабів та установ соціальної сфери за місцем тимчасового перебування. 

20 і 21 березня проведені засідання комісій з надання одноразової грошової допомоги мешканцям громади:
- на засіданні комісії з надання грошової допомоги Захисникам і Захисницям України прийнято рішення про надання допомоги 14 особам на загальну суму 420 тис. грн.;
- на засіданні комісії з надання одноразової грошової допомоги мешканцям Рубіжанської територіальної громади, прийнято рішення про надання допомоги 46 особам на загальну суму 301 тис. грн.

Протягом тижня спеціалісти управління взяли участь в онлайн - форумі до Всесвітнього дня соціальної роботи "Громада для людей: Місце, де хочеться жити", вебінарі "Компенсація за пошкоджене житло" БО БФ "Стабілізейшен Суппорт Сервісез", черговому засіданні Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод внутрішньо переміщених осіб під головуванням Віце-прем'єр-міністра України - Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Верещук І.А.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора