Компенсацію витрат за працевлаштування ВПО цьогоріч отримали вже 16 роботодавців області

Дата: 27.03.2024 17:00
Кількість переглядів: 30

Компенсацію витрат за працевлаштування ВПО цьогоріч отримали вже 16 роботодавців області.
 
Луганський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні.

З 1 січня поточного року вже 16 роботодавців області отримали позитивне рішення щодо компенсації за працевлаштування 19 внутрішньо переміщених осіб.

За видами економічної діяльності переселенців працевлаштовано у сферах:

- Транспорт, складське господарство, поштова та кур'єрська діяльність;
- Переробна промисловість;
- Оптова та роздрібна торгівля; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів;
- Надання інших видів послуг;
- Професійна, наукова та технічна діяльність;
- Тимчасове розміщування й організація харчування;
- Будівництво.

Слід зазначити, що з 1 січня цього року зріс розмір компенсацій за програмою працевлаштування ВПО під час воєнного стану, зараз він становить 7 100 грн на місяць, а з квітня  компенсація становитиме 8 000 грн. на місяць. Також збільшено тривалість виплати такої допомоги – з двох до трьох місяців, а за працевлаштування ВПО, які мають інвалідність, роботодавець зможе отримувати компенсацію шість місяців.

Більш детальніше про компенсацію витрат роботодавцю на оплату праці за працевлаштування ВПО за посиланням: http://surl.li/bthud

Звертайтесь до фахівців центру зайнятості за номерами гарячих ліній 098-875-48-95, 099-491-20-86 або пройдіть за посиланням для мешканців Луганщини: http://surl.li/invaz для роботодавців та підприємців Луганщини: http://surl.li/ioarc


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора