За ініціативи БФ «Щаслива лапа» було проведено ІІІ Міжнародне заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин

Дата: 30.03.2024 14:00
Кількість переглядів: 29

Фото без опису

Нас оточує розмаїтний, безмежний, неповторний світ живої природи. Це пишні гіллясті дерева, дивовижної краси квіти, барвисті метелики, пірнаті птахи і, звісно, наші чотириногі друзі – тварини. Тварина стала вірним другом людини ще в прадавні часи, коли наші пращури змогли приручити диких звірів. І тепер ми вже не можемо уявити наше життя без тварин, особливо таких як, коти та собаки. 

За ініціативи БФ «Щаслива лапа» було проведено ІІІ Міжнародне заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин. Традиційно у березні 2024 року КЗДО №1 «Берізка» Рубіжанської міської ради Луганської області активно долучився до цих заходів. За що і отримав сертифікат від БФ «Щаслива лапа» за найбільшу кількість занять доброти. 

 На заняттях педагоги закладу Семелюк Н.О. та Олєйник Н.О. вчили дітей розвивати в собі любов, повагу до вірності, відданості домашніх улюбленців, як навчитися нести відповідальність за приручених тварин. Діти переглядали тематичні мультфільми, брали участь у вікторинах, квестах, бесідах, дидактичних іграх, де із захопленням розповідали про своїх домашніх улюбленців, демонстрували фото, малювали на руці «лапки» тощо. Ми завжди намагаємося виховувати дітей добрими, чуйними, небайдужими до тварин людьми. Любові, співчуттю, милосердю людина  вчиться в дитинстві. З любов'ю до тварин в її душу приходить повага до іншого життя, не прийняття насильства. Педагоги КЗДО №1 часто наголошують про те, що ніколи не можна кидати на життєвій дорозі своїх менших чотирилапих друзів і всі повинні пам’ятати, що ми завжди відповідаємо за тих, кого приручили. «Щасливі лапи» живуть у людей, які про них дбають. Тому бажаємо всім в житті мати побільше «щасливих лап», адже поряд з ними щасливими стаємо і ми.
 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора