Заходи у Рубіжанському хабі за участі БО БФ «Лікарі без кордонів»

Дата: 30.03.2024 15:30
Кількість переглядів: 23

БО БФ «Лікарі без кордонів» (фр. Medecins sans frontiers, MSF) - міжнародна незалежна медична організація. Лауреат Нобелівської премії миру 1999 року за гуманітарну діяльність та допомогу постраждалим під час збройних конфліктів, від природних і техногенних катастроф. 

З вересня 2023 року заходи в MSF проектах були направлені на організацію психотерапевтичних сесій для лікування ПТСР в MSF Центрі Відновлення що розташований у місті Вінниця. Також з метою покращення психоемоційного стану та згуртованості в громаді, сумісно з працівниками Рубіжанського центру надання соціальних послуг Рубіжанської міської військової адміністрації, MSF проводять творчі заходи з елементами арт-терапії в Гуманітарному штабі «Луганщина моя».

Так 12 березня соціальний працівник MSF запросив мам з діточками з числа переселенців з Луганської області на весняну терапію через малюнок. Спеціалістом було запропоновано створити малюнок на весняну тему що дає можливість виразити свої емоції та переживання через кольори, форми та образи. Наприклад, яскраві квіти та сонце можуть вказувати на радість та оптимізм, тоді як темні кольори та зображення хмар можуть відображати сум і тугу. Загальний позитивний ефект таких занять полягає в тому, що вони допомагають дитині виявити та вирішити свої проблеми, знижують рівень стресу та тривоги, розвивають творчість та самовираження. Таким чином, весняна терапія стає не лише засобом веселощів, але й ефективним інструментом для підтримки психічного здоров'я дітей. Вона дозволяє їм відчути себе підтриманими та зрозумілими, відкриваючи нові можливості для розвитку та самовираження.

25 березня в гуманітарному штабі «Луганщина моя» відбулась зустріч соціального працівника MSF вже з більш дорослою аудиторією на тему "Жіночний Комфорт: Психологічний Майстер-клас зі Створення Ароматичних Мішечків"

У сучасному світі, де стрес та напруженість стали нормою, здатність знайти спокій та розслаблення стає важливішою, ніж коли-небудь раніше. Саме з цією метою, щоб допомогти знайти свій внутрішній мир і гармонію, для жінок ВПО з Луганської області соціальним працівником MSF проведено майстер-клас з виготовлення ароматичних мішечків, які допомагають зняти стрес та створюють атмосферу затишку та спокою. Проведений майстер-клас для жінок виявився особливо популярним і ефективним. Під час цього заходу учасниці мали можливість створити свої власні ароматичні мішечки з використанням натуральних інгредієнтів, які сприяють релаксації та заспокоєнню. Соціальний працівник, керуючи майстер-класом, ділився корисними порадами щодо вибору інгредієнтів, способів їх змішування та використання. Однак, одне з найцікавіших аспектів цього майстер-класу полягало в показі відео, яке демонструвало вплив ароматерапії на психічний стан людини. У цьому відео було показано, як різні аромати впливають на емоційний стан людини, допомагаючи заспокоїтися, зняти стрес або підняти настрій. Всі учасниці могли побачити наочну демонстрацію того, як аромати можуть бути потужним інструментом для підтримки психічного здоров'я та благополуччя. По завершенню Майстер-класа з виготовлення ароматичних мішечків учасниці не лише створили щось корисне для себе, але й отримали цінний досвід використання ароматерапії в повсякденному житті.

Рубіжанський центр надання соціальних послуг висловлює міжнародній незалежній медичній організації «Лікарі без кордонів», слова щирої вдячності за проведені заходи! Дякуємо за турботу і підтримку, та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!
 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора