Захід «Веселі канікули»

Дата: 02.04.2024 15:00
Кількість переглядів: 19

Весело, цікаво та з користю провели останній день канікул діти в числа внутрішньо переміщених осіб з Луганської області, які зараз проживають у місті Вінниця. 

29 березня 2024 року Комплексом позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом Рубіжанської міської ради Луганської області спільно з Гуманітарним штабом «Луганщина моя» у місті Вінниця було організовано захід «Веселі канікули». 

Керівник гуртка «Майстерня творчості», який діє онлайн на базі КПР, запросила дітей на майстер-клас з виготовлення композиції у техніці квілінг «Квітуча весна». Квілінг – це техніка створення площинних і об'ємних зображень зі скручених смужок паперу. Поговоривши про красу весняної природи, учасники приступили до роботи і навіть найбільш непосидючі дітлахи, на цей час, поринули у атмосферу спокою. Адже квілінг має позитивний терапевтичний та заспокійливий вплив на людину. В процесі створення зображення залучається не лише дрібна моторика рук, а й розвиваються пальці, загострюється чуття.

По закінченню майстер-класу всіх було запрошено до чаювання де у дружній, спокійній атмосфері дітлахи та дорослі мали змогу познайомитися ближче. Також дізнатися цікаві факти про чай та про чайну плантацію, яка була висаджена у нас в Україні на Закарпатті.

Такі заходи не лише розвивають фантазію та кмітливість дітей, а й зміцнюють дружні стосунки, згуртовують команду, виховують взаємодопомогу й допомагають удосконалити комунікативні навички дітей. Тому запрошуємо долучатися до наступних заходів.

Дякуємо всім присутнім за посмішки і гарний настрій!
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора