Підсумки І (міського) етапу Гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 26.04.2024 16:30
Кількість переглядів: 112

Фото без опису

24 квітня 2024 року відбувся урочистий захід, на якому підвели підсумки І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної Гри «Сокіл» («Джура»). Організатори – Управління освіти Рубіжанської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області спільно з Рубіжанським міським Центром туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді. На заході були присутні учасники роїв молодшої, середньої та старшої вікових груп закладів освіти Рубіжанської громади, педагоги, виховники роїв, військові, представники Управління освіти Рубіжанської міської військової адміністрації, військової адміністрації.

Зі словами вітання до присутніх звернулися: військовий 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха Сергій Бохенко, заступник начальника військової адміністрації Олег Кострюков, директор Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства Тетяна Сідєльнікова, головний спеціаліст відділу дошкільної, позашкільної, загальної середньої, інклюзивної освіти управління освіти Рубіжанської міської військової адміністрації Олена Бутенко.

Кожного року в організації міського етапу гри були надійними порадниками, помічниками, суддями ветерани АТО/ООС, військові, які з 2014 року стояли на сторожі миру в нашій країні. На превеликий жаль, захищаючи Рубіжне від ворогів, загинули Андрій Трощій, Ігор Моргун…Присутні вшанували їх пам'ять та пам'ять усіх загиблих хвилиною мовчання.

У 2023 – 2024 роках гра «Сокіл» («Джура») проходить у надскладних умовах дистанційного навчання. Але це не завадило нам продовжити нашу багаторічну роботу по впровадженню гри «Сокіл» («Джура») як системної виховної роботи у закладах освіти Рубіжанської громади.

Управління освіти РМВА спільно з педагогічним колективом Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді організовували різні патріотичні заходи. В цьому році наші рої демонстрували свої глибокі знання з історії в інтелектуальній грі-вікторині «Відун», з топографії та орієнтування на місцевості, з вогневої підготовки, з туристсько-спортивної підготовки. Юні джури та молоді козаки вправно в’язали туристські вузли, правильно і швидко надавали домедичну допомогу.

Багато юних джур стали призерами і переможцями в цих конкурсах в особистому заліку. За підсумками особистого та командного заліку призери та переможці отримали грамоти від Управління освіти Рубіжанської міської військової адміністрації.

За підсумками І (міського) етапу Гри «Сокіл» («Джура») у молодшій віковій групі переможцем став рій «Козачата» Гімназії № 3 міста Рубіжного Луганської області. У середній віковій групі місця розподілилися наступним чином:

  •  І місце – рій «Козаки» Гімназії № 3 міста Рубіжного Луганської області
  • ІІ місце – рій «Нащадки козаків» Гімназії №10 міста Рубіжного Луганської області
  • ІІІ місце посів рій «Білі вовки» Ліцею міста Рубіжного Луганської області.

У старшій віковій групі переможцем став рій «Соколи» Ліцею міста Рубіжного Луганської області.

Протягом цілого року поряд з юними джурами були їх наставники – вчителі, які навчали школярів історії, основам топографії і картографії, основам медичних знань. Усі вони отримають подяки від Управління освіти РМВА.

Тож бажаємо переможцям усіх трьох вікових груп гідно представити Рубіжне на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), щоб і надалі життєвими принципами були головні принципи Гри: МУДРІСТЬ, ШЛЯХЕТНІСТЬ і ВІДВАГА.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора