Звіт УСЗН за 22 – 26 квітня 2024 року

Дата: 28.04.2024 14:30
Кількість переглядів: 38

Фото без опису

За період з 22 по 26 квітня мешканці Рубіжанської територіальної громади отримали 323 набори з продуктами харчування в гуманітарних хабах «Луганщина моя».

Спеціалістами УСЗН продовжено роботу по налагодженню зв'язків з благодійними організаціями і фондами для надання додаткової допомоги мешканцям Рубіжанської територіальної громади. Направлені звернення до благодійних фондів «Слов'янське серце», «Према Україна – від серця к серцю», громадської організації «Кроки», Жіночого консорціуму України.

Протягом тижня спеціалісти управління надали допомогу 177 громадянам в оформленні документів для отримання грошової допомоги відповідно до Програми надання одноразової грошової допомоги населенню Рубіжанської міської територіальної громади.

За звітний період надано 733 послуги консультування і інформування мешканцям громади, які наразі є ВПО, з питання отримання соціальних виплат та гуманітарної допомоги, щодо реєстрації в формах, відкритих благодійними фондами, контактних телефонів гуманітарних хабів та установ соціальної сфери за місцем тимчасового перебування.

25 квітня проведено чергове засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги мешканцям Рубіжанської територіальної громади, на якому прийнято рішення про надання допомоги 79 особам на загальну суму 444 тис. грн.

Протягом тижня спеціалісти управління взяли участь в семінарах «U-LEAD з Європою» на теми : «Громадська участь у процесі розробки та прийняття рішень», «Зміни в законодавстві про відпустки», «Принципи розбудови внутрішніх комунікацій в ОМС», «Організація підтримки ветеранів війни та членів їх сімей в територіальній громаді»; черговому засіданні Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод внутрішньо переміщених осіб під головуванням Віце-прем'єр-міністра України - Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Верещук І.А.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора