Писанки для військових від дітей-переселенців
Дата: 05.05.2024 14:00
Кількість переглядів: 66
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/26023286/67ea9ed5eac98017057f917484ad9b8a.jpg)
Напередодні Великодня в гуманітарному штабі «Луганщина моя» Рубіжанської міської військової адміністрації (м. Вінниця) пройшов майстер-клас для родин внутрішньо переміщених осіб Луганщини.
Діти з великим захопленням створювали різноманітні варіанти писанок, надаючи кожній з них особливий колорит і унікальний дизайн. Ці поробки спеціалісти Рубіжанського центру надання соціальних послуг відправлять тим, хто стоїть на захисті рідної країни.
Після завершення майстер – класу всі учасники отримали солодкі паски до Великодня.