Завдяки співпраці з програмою "U-LEAD з Європою" спеціалісти Рубіжанської міської військової адміністрації мають можливість підвищити свої професійні компетенції

Дата: 24.06.2024 16:00
Кількість переглядів: 103

Фото без опису

Фото без опису

Завдяки співпраці з програмою "U-LEAD з Європою" спеціалісти Рубіжанської міської військової адміністрації мають можливість підвищити свої професійні компетенції та дізнатися про досвід роботи інших органів влади з різноманітних питань.

На минулому тижні, зокрема, були розглянуті наступні питання на інформаційних сесіях від "U-LEAD з Європою" :

  • фахівці відділу культури, молоді та спорту військової адміністрації та бібліотекар Рубіжанської публічної бібліотеки взяли участь у навчанні «Сучасні підходи в діяльності закладів культури в громаді», експертом якого виступила Інна Рудкевич, фахівець «U-LEAD з Європою» з розвитку культури, доктор наук з державного управління, директорка КЗ «Дніпропетровський фаховий мистецько-художній коледж культури» ДОР», голова ГО «Агенція культурних практик». Учасників заходу ознайомили: з можливостями сучасної онлайн-комунікації для покращення якості послуг закладів культури громад; з добрими практиками формування візуально-комунікаційного бренду культурних подій; зі застосуванням закладами культури громад ефективного культурного контенту в соціальних мережах та поінформували про сучасні діджітал-інструменти організації діяльності бібліотек.
  • Вебінар про особливості визнання та обліку доходів і витрат з урахуванням фінансування в діяльності бюджетних установ територіальних громад, а також про порядок визначення та обліку фінансових результатів виконання кошторисів надав корисну інформацію спеціалістам бухгалтерії відділу культури, молоді та спорту та служби у справах дітей. Крім того, з метою організації роботи щодо прав дітей у сфері праці, спеціалісти служби у справах дітей взяли участь в семінарі «Про дотримання прав дітей у сфері праці « , який було організовано Східним міжрегіональним управлінням Державної служби України.    
  • З порядком розгляду адміністративних справ та прийняття адміністративних актів органами місцевого самоврядування, з тим, Як відрізнити адміністративні акти від інших документів в ОМС і які є вимоги до їхнього змісту, умови набуття їхньої чинності та ознаки їх протиправності дізналася в.о. начальника відділу «ЦНАП» під час семінару.
  • «Визначення потреб мешканців територіальної громади у соціальних послугах» - тема онлайн навчання, яке пройшли спеціалісти управління соціального захисту населення, служби у справах дітей та центру соціальних служб. Учасники ознайомилися з методами аналізу демографічних характеристик, визначення основних проблем і потреб, оцінкою наявних соціальних послуг мешканців, вивчення ставлення населення до соціальних послуг, розробки рекомендацій для поліпшення системи соціального обслуговування. Дослідження потреб мешканців у соціальних послугах є важливим етапом для забезпечення ефективного і справедливого розподілу ресурсів і покращення якості життя населення територіальної громади.
  • Фахівці управління соціального захисту населення взяли уачсть у відкритому заході Програми «U-LEAD з Європою» - «Міжвідомча та міжпрофесійна взаємодія у підтримці ветеранів війни та членів їх сімей у громаді». На проведеному заході були розкриті різні аспекти щодо організації якісної командної взаємодії ОМС, дієвої підтримки ветеранів війни та членів їх родин на рівні територіальних громад ОМС. Отримана інформація допоможе в організації роботи з ветеранами – новому напрямку роботи управління соціального захисту населення.
  • Спеціаліст управління житлово-комунального господарства військової адміністрації взяв участь в онлайн семінарі «Низькотемпературні та ультра низькотемпературні системи та технології централізованого теплопостачання», під час якого розповіли про сучасні системи теплопостачання, низькотемпературні системи ЦТ, за якими на думку фахівців майбутнє, 50-ти річний досвід Данії у системах теплопостачання та досвід міста Миколаїв у відновленні після руйнувань і переході на передові системи ЦТ.

Програма «U-LEAD з Європою» - це проєкт «Підтримка реформи децентралізації в Україні U-LEAD with Europe», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GІZ) – програма співпраці між українським урядом, Європейським Союзом та його державами-членами Німеччиною, Швецією, Польщею, Данією, Естонією та Словенією у створенні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та відповідає на потреби громадян України.

Мета програми – підсилити спроможність ключових суб'єктів та зацікавлених сторін на національному, регіональному та місцевому рівнях для розширення можливостей місцевого самоврядування в громадах, зокрема і в часи війни та відбудови.



« повернутися

Код для вставки на сайт