Спеціалісти Рубіжанської міської військової адміністрації продовжують підвищувати професійні компетенції завдяки участі у Програмі "U-LEAD з Європою"
Спеціалісти Рубіжанської міської військової адміністрації продовжують підвищувати професійні компетенції завдяки участі у Програмі "U-LEAD з Європою".
На минулому тижні в.о. директора комунального закладу «Міський музей» взяла участь в інформаційній сесії Програми на тему «Просування культурної спадщини в громадах в умовах воєнного стану». Під час лекції, спікером якої був Юрій Ткач, експерт «U-LEAD з Європою» з культурної спадщини, магістр державної служби, директор Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана, було розглянуто ряд питань: щодо ознайомлення з можливостями використання об'єктів культурної спадщини для позиціювання громади та залучення додаткових ресурсів; акцентуації на ролі маркетингу та маркетингової комунікації (просування) для позиціювання громади, збереження й відновлення культурної спадщини; розглянуто методи та інструменти просування культурної спадщини як складової комунікаційної кампанії громади в умовах воєнного стану, а також ознайомлено слухачів з практиками просування культурної спадщини в умовах сучасних викликів.
Програма «U-LEAD з Європою» - це проєкт «Підтримка реформи децентралізації в Україні U-LEAD with Europe», що виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GІZ) – програма співпраці між українським урядом, Європейським Союзом та його державами-членами Німеччиною, Швецією, Польщею, Данією, Естонією та Словенією у створенні багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та відповідає на потреби громадян України. Мета програми – підсилити спроможність ключових суб'єктів та зацікавлених сторін на національному, регіональному та місцевому рівнях для розширення можливостей місцевого самоврядування в громадах, зокрема і в часи війни та відбудови.
Для отримання актуальної інформації та роз'яснень щодо змін у законодавстві України та підвищення кваліфікації фахівці військової адміністрації щотижня беруть участь у семінарах, вебінарах та навчальних заходах, зокрема:
- Заступник начальника управління соціального захисту та начальник відділу з питань ветеранської політики та соціального обслуговування населення управління соціального захисту населення взяли участь у робочій зустрічі з Міністерством у справах ветеранів України, на якій обговорено актуальні питання виконання постанови КМУ від 11.07.2023 № 702 “Деякі питання діяльності територіальних органів Міністерства у справах ветеранів та підрозділів обласної, Київської та Севастопольської міської, районної, районної в м.Києві та Севастополі державних адміністрацій з питань ветеранської політики” щодо утворення самостійних структурних підрозділів з питань ветеранської політики, а також питання організації обслуговування ветеранів війни у центрах надання адміністративних послуг, розширення мережі “єдиних вікон” для обслуговування ветеранів війни та використання брендбуку адмінсервісу “Ветеран”.
- Фахівець управління житлово-комунального господарства взяв участь в навчальному онлайн - вебінарі з питань охорони праці, організованому Головним управлінням Пенсійного фонду України в Луганській області на теми "Процедура розслідування нещасних випадків у період дії правового режиму воєнного стану в Україні та окремих її місцевостях" та "Організація розслідування нещасних випадків на виробництві".
- В.о. начальника відділу «ЦНАП» прийняла участь в онлайн – інформаційному заході: «Адміністративне оскарження адміністративних актів, процедурних дій, рішень та бездіяльності органів місцевого самоврядування», а також в онлайн – робочій зустрічі: «Організація обслуговування ветеранів війни у центрах надання адміністративних послуг, розширення мережі «єдиних вікон» для обслуговування ветеранів війни та використання брендбуку адмінсервісу «Ветеран» для позначення робочих місць адміністраторів, які здійснюють обслуговування ветеранів війни та членів сімей ветеранів».
- Фахівець відділу бухгалтерського обліку та звітності УЖКГ взяла участь у вебінарі проводимо відкриті торги з урахуванням вимог особливостей.
Розглянуті питання: які передумови для проведення відкритих торгів з особливостями; що врахувати під час оголошення відкритих торгів в умовах воєнного стану. Які строки проведення та вартісні межі; Коли і які кваліфікаційні критерії встановлювати; Застосовувати чи не застосовувати аукціон: зважаємо на умови; Як діяти під час оцінки та розгляду пропозицій; Які вимоги до визначення переможця, укладання договору та звітування.
Дякуємо організаторам за корисні та актуальні навчальні заходи! Отримані інформація та знання будуть в подальшому використані у роботі.